Om Polaria

Polaria – en arktisk opplevelse!

I en særegen bygning som forestiller isblokker skjøvet på land av det barske havet i Arktis, finner du Polaria, i Tromsø sentrum. Polaria ble etablert i forbindelse med flyttingen av Norsk Polarinstitutt til Tromsø. Gjennom kunnskapsbaserte utstillinger laget i samarbeid med forskere fra Framsenteret, skal Polaria speile noe av klima- og miljøforskningen som foregår i arktiske strøk.

Våre ansatte

Anne Grete Johansen

Anne Grete Johansen

Direktør

anne.g.johansen@polaria.no

Anja Berg

Anja Berg

Avdelingsleder resepsjon/butikk

anja.berg@polaria.no

Espen Rafter

Espen Rafter

Avdelingsleder akvariet

espen.rafter@polaria.no

person-placeholder

Anne Fause

Kommunikasjonsansvarlig

anne.fause@polaria.no

img_1843

Gabriella Berglund

Nettbutikkansvarlig

gabriella.berglund@polaria.no

person-placeholder

Cecilia Scandola

Resepsjonsmedarbeider

cecilia.scandola@polaria.no

Stine Fiskaa

Stine Fiskaa

Hovedtrener sel/akvariemedarbeider

stine.fiskaa@polaria.no

Marius Lilleby

Marius Lilleby

Akvariemedarbeider

marius.lilleby@polaria.no

person-placeholder

Anette Steinvik Johansen

Akvariemedarbeider

anette.steinvik.johansen@polaria.no

X